НОВО 20: Телевизията на БСП нямало да е партийна, а обществена - bulgaria.utre.bg

НОВО 20: Телевизията на БСП нямало да е партийна, а обществена

27 септември 2018, 15:09 | Габи Иванова
  • Снимка:
    БСП

„Насаме с Корнелия“, "Откраднат завод" - в интернет валят предложения за имена, предавания и програмни схеми

БСП обърна на 180º концепцията на партийната си телевизия. До такава степен, че тя вече дори няма да е... партийна. От „Позитано 20“ са поискали да лицензират обществена медия с високопарното име и претенция – „Българска свободна медия“.

Документите за лиценза отиват в ръцете на Съвета за електронни медии (СЕМ) още днес. Вече има и дружество със същото име, чийто управител е Любомир Коларов.

Логото на най-новата телевизия е било патентовано миналата седмица (виж снимката по-горе).

Новината за напредъка по проекта вече разпали въображението на интернет потребителите. В социалните мрежи изобилстват всякакви предложения за бъдещата програмна схема и имената на предаванията.

Общинарят Венци Мицов излиза със следното предложение за програма.

07.00 - Денят започва с Еленко Божков

09.00 - Насаме с Корнелия - магазинно предаване

12.00 - Гаварит Позитано - новинарска емисия

13.00 - Следобедът с Таско - директно от студиото в Софийска вода

15.00 - Новини на майчин език (руски)

18.00 - Руска салата - кулинарно предаване

20.00 - Демокрацията ни отне новините - обзорна емисия новини от страната и Евразия

Журналистката Полина Паунова излезе с по-подробен идеен списък в страницата си във Фейсбук.

06.00 - 09.00 ч: От Тутракан до Силистра (сутрешен блок)

09.00 - 12.00 ч: На къра с Корнела - предаване за социалистическата жена

12.00-12.15 ч: Говорит Москва: новините, каквито ни се иска да си мислите, че са

12.15 - 13.00 ч: Без бъклица и дрян - фолклорно предаване с отнети от демокрацията основни атрибути

13.00 - 15.00 ч: Орбан-изация - публицистика, целяща превръщането на градските хора в работническо-селска класа

15.00-15.05 ч: Слушайте Москву - кратки (и лесни за разбиране) новини

15.05 - 17.00 ч: Кулаци - следобеден блок, разобличаващ гнилите либерални ценности с водещ Велислава Дърева

17.00 - 19.00 ч: Партизан за бой се стяга - предаване за разследваща пропаганда ...ъъъъ...журналистика

19.00 - 20.00 ч: Говорит Москва - новините прочетени БАВНО и обяснени още по-БАВНо.

20.00 - 21.00 часа: Без часова разлика (през лятото) и "Час разлика" (зимата) - сериал, показващ проспериращия живот в Русия и западащия у нас

21.00 - 22.00 часа: Хвани ни ако можеш - сериал, описващ успешните "сделки" на левицата

22.00 - 23.00 ч.: Откраднат завод - сериал, за началото на комунизма в България

23.00 - 00.00 ч.: Големата Кака - риалити формат от пленумите на "Позитано" 20 (запис)

00.00 - 03.00 ч.: Бойко и Корнелия - интимно: еротичен магазин 

Още един вариант се върти в мрежата – той е още от времето, когато БСП тепърва обмисляха идеята за своя ТВ.

 

ПРИМЕРНА ПРОГРАМНА СХЕМА

 

06.00 – 10.00 ч.

 

„Нас червеното знаме роди ни”

 

Сутрешен блок с водещи Велислава Дърева и Александър Симов

 

10.00 – 12.00 ч.

 

„Ние сме на всеки километър”

 

Ежедневно публицистично ток шоу с водещ Петър Волгин

 

12.00 – 14.00 ч.

 

„Тумбалалайка”

 

Забравената култура на България с водещ Грета Ганчева

 

14.00 – 16.00 ч.

 

„По хълмовете на времето”

 

Ретро блок с водещи Нора Ананиева и Георги Пирински

 

16.00 – 18.00 ч.

 

„ДеПозитано - да спасим спестяванията на гражданите”

 

Потребителски и икономически блок на Румен Гечев

 

Рубрика на Жан Виденов – специален коментатор

 

18.00 – 18.30 ч.

 

„Време за трезвеност”

 

Актуален обзорен блок с водещ Михаил Миков

 

18.30 – 19.30 ч.

 

Централна информационна емисия с водещи Таско Ерменков и Цветана Платиканова

 

20.00 ч. – 21.00 ч.

 

„Кръволоци”

 

Предаване за историческа памет с водещ Крум Зарков

 

00.00 ч. – 01.00 ч.

 

„Мъжът и ръката интимно”

 

Вечерно ток шоу с водещи Нона Йотова и Богомил Бонев

 

Още един вариант се върти в мрежата – той е още от времето, когато БСП тепърва обмисляха идеята за своя ТВ.

ПРИМЕРНА ПРОГРАМНА СХЕМА

06.00 – 10.00 ч.

„Нас червеното знаме роди ни”

Сутрешен блок с водещи Велислава Дърева и Александър Симов

10.00 – 12.00 ч.

„Ние сме на всеки километър”

Ежедневно публицистично ток шоу с водещ Петър Волгин

12.00 – 14.00 ч.

„Тумбалалайка”

Забравената култура на България с водещ Грета Ганчева

14.00 – 16.00 ч.

„По хълмовете на времето”

Ретро блок с водещи Нора Ананиева и Георги Пирински

16.00 – 18.00 ч.

„ДеПозитано - да спасим спестяванията на гражданите”

Потребителски и икономически блок на Румен Гечев

Рубрика на Жан Виденов – специален коментатор

18.00 – 18.30 ч.

„Време за трезвеност”

Актуален обзорен блок с водещ Михаил Миков

18.30 – 19.30 ч.

Централна информационна емисия с водещи Таско Ерменков и Цветана Платиканова

20.00 ч. – 21.00 ч.

„Кръволоци”

Предаване за историческа памет с водещ Крум Зарков

00.00 ч. – 01.00 ч.

„Мъжът и ръката интимно”

Вечерно ток шоу с водещи Нона Йотова и Богомил Бонев



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета