Ето я пълната програма на европейското по лека атлетика - bulgaria.utre.bg

Ето я пълната програма на европейското по лека атлетика

05 август 2018, 11:16 | България утре
  • Снимка:
    Фейсбук

Стартът е утре в Берлин

14 са българските спортисти, които ще представят страната ни на започващото утре европейско по лека атлетика, съобщава Novsport. Те ще се състезават в 6 дисциплини при жените и 4 – при мъжете.

24-тия европейски шампионат ще се проведе от 6 до 12 август в германската столица Берлин.

Ето как изглежда пълната програма на шампионата в българско време, с посочено участие на националите ни по дисциплини:

 

6 август – понеделник

Вечерна сесия

17:05 M Чук - Квалификация / Група A

17:30 M 100 m Серии / 1-ви Кръг - Българско участие: Денис ДИМИТРОВ и Петър ПЕЕВ

17:35 M Скок на дължина Квалификация / Групи A и B - Българско участие: Денис ЕРАДИРИ

18:05 M 400 m пр.б. Серии / 1-ви Кръг

18:30 М Чук Квалификация / Група B

18:35 M Гюле Квалификация / Група A - Българско участие: Георги ИВАНОВ (може и да е в Група B)

18:45 Ж 100 m Серии / 1-ви Кръг - Българско участие: Инна ЕФТИМОВА

19:55 M Гюле Квалификация / Група B - Българско участие: Георги ИВАНОВ (може и да е в Група A)

 

7 август – вторник

Сутрешна сесия

09:35 M 50 km Сп. ходене Финал

09:35 Ж 50 km Сп. ходене Финал

10:30 M 100 m Десетобой

10:40 M Диск Квалификация / Група A

11:00 Ж 400 m пр.б. Серии / 1-ви Кръг

11:10 Ж Гюле Квалификация / Групи A и B - Българско участие: Радослава МАВРОДИЕВА

11:25 M Скок на дължина Десетобой / Групи A и B

11:35 M 400 m Серии / 1-ви Кръг

12:05 Ж 800 m Серии / 1-ви Кръг

12:10 M Диск Квалификация / Група B

12:40 M 3000 m пр.б. Полуфинал / 1-ви Кръг - Българско участие: Иво БАЛАБАНОВ и Митко ЦЕНОВ

12:50 M Гюле Десетобой / Групи A и B

Вечерна сесия

19:30 M Скок на височина Десетобой / Групи A и B

19:45 M Чук Финал

20:05 Ж 100 m Полуфинал / 2-ри Кръг - Българско участие: Инна ЕФТИМОВА, ако се е класирала

20:05 Ж Овчарски скок Квалификация / Групи A и B

20:25 M 100 m Полуфинал / 2-ри Кръг - Българско участие: Денис ДИМИТРОВ и Петър ПЕЕВ, ако са се класирали

20:45 M 400 m пр.б. Полуфинал / 2-ри Кръг

21:20 M 10 000 M Финал

21:33 M Гюле Финал - Българско участие: Георги ИВАНОВ, ако се е класирал

22:00 M 400 m Десетобой

22:30 Ж 100 m Финал - Българско участие: Инна ЕФТИМОВА, ако се е класирала

22:50 M 100 m Финал - Българско участие: Денис ДИМИТРОВ и Петър ПЕЕВ, ако са се класирали

 

8 август – сряда

Сутрешна сесия         

10:35 M 110 m пр.б. Десетобой                                

11:10 Ж 100 m пр.б. Серии / 1-ви Кръг

11:20 M Диск Десетобой / Група A

11:50 M 200 m Серии / 1-ви Кръг - Българско участие: Денис ДИМИТРОВ

12:05 Ж Троен скок Квалификация / Групи A и B - Българско участие: Александра НАЧЕВА и Габриела ПЕТРОВА

12:30 Ж 400 m Серии / 1-ви Кръг

12:40 M Диск Десетобой / Група B

13:05 M 1500 m Полуфинал / 1-ви Кръг

13:00 M Овчарски скок Десетобой / Група A

14:00 M Копие Квалификация / Група A

14:15 M Овчарски скок Десетобой / Група B

15:25 M Копие Квалификация / Група B

Вечерна сесия

18:50 M Копие Десетобой / Група A

19:25 Ж Скок на височина Квалификация / Групи A и B - Българско участие: Мирела ДЕМИРЕВА

20:00 М Копие Десетобой / Група B

20:05 Ж 400 m пр.б. Полуфинал / 2-ри Кръг

20:30 M 400 m Полуфинал / 2-ри Кръг

20:40 M Скок на дължина Финал - Българско участие: Денис ЕРАДИРИ, ако се е класирал

20:55 Ж 800 m Полуфинал / 2-ри Кръг

21:09 Ж  Гюле Финал - Българско участие: Радослава МАВРОДИЕВА, ако се е класирала

21:15 M 200 m Полуфинал / 2-ри Кръг - Българско участие: Денис ДИМИТРОВ, ако се е класирал

21:20 M Диск Финал

21:40 Ж 10 000 m Финал

22:35 M 1500 m Десетобой

 

9 август – четвъртък

Сутрешна сесия

10:30 Ж Диск Квалификация / Група A

11:00 Ж 100 m пр.б. Седмобой

11:30 Ж Скок на дължина Квалификация / Групи A и B - Българско участие: Милена МИТКОВА

11:55 M 110 m пр.б. Серии / 1-ви Кръг

12:00 Ж Диск Квалификация / Група B

12:05 Ж Скок на височина Седмобой / Групи A и B

12:30 M 800 m Серии / 1-ви Кръг

13:30 Ж Копие Квалификация / Група A

14:50 Ж Копие Квалификация / Група B

Вечерна сесия

20:15 Ж Гюле Седмобой / Групи A и B

20:20 Ж Овчарски скок Финал

20:25 Ж 100 m пр.б. Полуфинал / 2-ри Кръг

20:30 M Скок на височина Квалификация / Групи A и B

20:50 Ж 400 m Полуфинал / 2-ри Кръг

21:15 M 400 m пр.б. Финал

21:22 M Копие Финал

21:30 Ж 200 m Седмобой

22:05 M 200 m Финал - Българско участие: Денис ДИМИТРОВ, ако се е класирал

22:20 M 3000 m пр.б. Финал - Българско участие: Иво БАЛАБАНОВ и Митко ЦЕНОВ, ако са се класирали

22:50 Ж 100 m пр.б. Финал

 

10 август – петък

Сутрешна сесия

11:00 Ж Чук Квалификация / Група A

11:30 M Овчарски скок Квалификация / Групи A и B

11:50 Ж Скок на дължина Седмобой / Групи A и B

12:25 Ж 200 m Серии / 1-ви Кръг - Българско участие: Инна ЕФТИМОВА

12:30 Ж Чук Квалификация / Група B

13:00 Ж 1500 m Полуфинал / 1-ви Кръг

13:25 Ж 3000 M пр.б. Полуфинал / 1-ви Кръг

13:40 M Троен скок Квалификация / Групи A и B - Българско участие: Момчил КАРАИЛИЕВ

13:50 Ж Копие Седмобой / Група A

14:05 M 4x400 m Полуфинал / 1-ви Кръг

14:40 Ж 4x400 m Полуфинал / 1-ви Кръг

15:05 Ж Копие Седмобой / Група B

Вечерна сесия

20:10 M 110 m пр.б. Полуфинал / 2-ри Кръг

20:22 Ж Скок на височина Финал - Българско участие: Мирела ДЕМИРЕВА, ако се е класирала

20:32 M 800 m Полуфинал / 2-ри Кръг

20:48 Ж 200 m Полуфинал / 2-ри Кръг - Българско участие: Ивет ЛАЛОВА-КОЛИО и Инна ЕФТИМОВА, ако се е класирала

21:07 Ж Троен скок Финал - Българско участие: Александра НАЧЕВА и Габриела ПЕТРОВА, ако са се класирали

21:20 Ж 800 m Седмобой

21:25 Ж Копие Финал

21:50 Ж 400 m пр.б.  Финал

22:05 M 400 m Финал

22:20 Ж 800 m Финал

22:35 M 110 m пр.б. Финал

22:50 M 1500 m Финал

 

11 август – събота

Сутрешна сесия

10:05 Ж 20 км Сп. ходене Финал

11:55 M 20 км Сп. ходене Финал

Вечерна сесия

21:00 M Скок на височина Финал

21:05 Ж Скок на дължина Финал - Българско участие: Милена МИТКОВА, ако се е класирала

21:12 Ж 400 m Финал

21:20 Ж Диск Финал

21:30 M 800 m Финал

21:45 Ж 200 m Финал - Българско участие: Ивет ЛАЛОВА-КОЛИО и Инна ЕФТИМОВА, ако са се класирали

21:55 M 5000 m Финал

22:30 M 4x400 m Финал

22:50 Ж 4x400 m Финал

 

12 август – неделя

Сутрешна сесия         

10:05 Ж Маратон Финал

11:00 M Маратон Финал

Вечерна сесия

20:10 М Овчарски скок Финал

20:20 Ж 4x100 m Полуфинал / 1-ви Кръг

20:30 Ж Чук Финал

20:40 M 4x100 m Полуфинал / 1-ви Кръг

20:55 M Троен скок Финал - Българско участие: Момчил КАРАИЛИЕВ, ако се е класирал

21:00 Ж 1500 m Финал

21:15 Ж 5000 м Финал

21:55 Ж 3000 m пр.б.  Финал

22:20 Ж 4x100 m Финал

22:35 M 4x100 m Финал



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета
 
 


Снимка на деня:

Кръщенето на Принц Луи
Кръщенето на Принц Луи