Кузманов и Младенов направиха шоу

Но отпаднаха на двойки

Димитър Кузманов и Васко Младенов отпаднаха в турнира на двойки на  DIEMA XTRA Sofia,съобщава БФ Тенис.

Българите загубиха от много опитните Скот Липски (САЩ) и Дивиж Шаран (Индия) с 4:6, 4:6 след 68 минути игра.

Американецът и индиецът пробиха още в първия гейм и успяха да запазят преднината си до края на сета.

Същото се повтори и в началото на втората част, когато Кузманов и Младенов допуснаха пробив.

В друг мач от схемата на двойки Радослав Шандаров и Васил Шандаров отстъпиха с 1:6, 2:6 на Максимилиан Мартерер (Германия) и Жоао Соуса (Португалия).

Утре в надпреварата на двойки Александър Лазов и Александър Донски ще играят срещу Джейми Серетани и Сандер Жил. Ако запишат победа, ги очаква двубой срещу победителите от срещата Копил/Мърджа - Монро/Смит.