Дария Радулова завърши на трето място на "Orange Bowl"

Българката спечели трето място при девойките в надпреварата до 14 год. на 56-ото издание на "Orange Bowl" - световно индивидуално първенство за юноши и девойки

Дария Радулова ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора спечели трето място при девойките в надпреварата до 14 год. на 56-ото издание на "Orange Bowl" - световно индивидуално първенство за юноши и девойки. Българката победи без игра в спор за третото място Мара Гут от Германия. Съперничката на Дария се отказа от мача поради здравословни проблеми.

Заради отличното си представяне през годината Българската федерация по тенис финансира участието на поредица турнири в САЩ, сред които "Eddie Herr" и "Orange Bowl" на състезателите Пьотр Нестеров, Дария Радулова и треньорите Даниел Ангелов и Александрина Колева,съобщи БФ Тенис.