Малин Орачев:Искаме да вземем реванш от Левски

Важно е да покажем добра игра

Треньорът на Дунав Малин Орачев коментира предстоящия мач от четвъртфиналите за Купата на България срещу Левски. Двубоят е утре от 16,30 часа в Русе.

"Очакваме мача с голям отпимизъм. Искаме да вземем реванш от последния мач срещу Левски, който загубихме с 0:4. За нас е важно да покажем добра игра, себераздаване и качества, които да ни помогнат да отстраним Левски. Те са много силен противник и влизат като фаворит в мача.

Не можахме да спечелим спечелен мач (б.а. визира равенството 2:2 с Локомотив (Пловдив). Добрата игра обаче ми дава оптимизъм за бъдещата работа. Надявам се след Нова година да покажем добри резултати", заяви Орачев.

Младият специалист няма да може да разчита на Красимир Станоев, Преслав Петров и Бирсент Карагерен, които са контузени.

След утрешния мач играчите на Дунав ще бъдат разпуснати в почивка. Те ще се съберат на 8 януари. В рамките на два дни те ще преминат през функционални изследвания, а активната част от подготовката ще започне на 10-и. Десет дни по-късно - на 20 януари, футболистите на Дунав заминават за Анталия, където ще имат двуседмичен лагер.