ЦСКА победи Монтана в контрола с 3:1

Каранга пак бележи

ЦСКА се наложи с 3:1 над Монтана в контролна среща, играна на базата на "червените" в Панчарево. "Армейците" се оказаха губещи в резултата в средата на първата част, но демонстрираха класа и се поздравиха с крайния успех.

Втородивизионният тим излезе напред в резултата в 26-ата минута, когато точен бе Сергей Георгиев. Атакуващият играч на Монтана се разписа отблизо, след като преди това топката срещна напречната греда на вратата на Китанов.

13 минути по-късно головата машина на ЦСКА Фернандо Каранга изравни с премерен изстрел. В самия край на първото полувреме Кевин Кубемба можеше да реализира втори гол за "червените", но пропусна сам срещу противниковия страж.

Все пак такъв падна във вратата на Монтана в 60-ата минута, когато Стефан Цонков си отбеляза автогол. Само 5 минути по-късно Валентин Антов оформи крайното 3:1 в полза на ЦСКА.

До края на двубоя бяха извършени множество промени и в двете единайсеторки, но резултатът се запази непроменен.