Левски загуби в контрола от Сливнишки герой с 1:3

Този мач бе неофициален дебют на треньора Делио Роси

Левски загуби в контрола срещу състава на Сливнишки герой с 1:3, като двубоят бе неофициален дебют за новия треньор на отбора  Делио Роси.

"Сините" поведоха с 1:0, след попадение на  Габриел Обертан, но допуснаха срамното поражение.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед се разписа в първата третина от сблъсъка, но след това гостите стигнаха не само до изравняване на резултата, но и до пълен обрат в мача. За това допринесоха и десетките промени, които бяха осъществени в редиците на домакините, с течение на двубоя.

Мачът се изигра в три части от по 30 минути.Доминацията на домакините беше категорична в самото начало на контролата. Непосредствено след края на първите 30 минути Роси привика състезателите си и им направи кратък, но по всичко изглежда доста състоятелен разбор на висок тон, след което потърси с очи съгласие от всеки от футболистите на терена.

Столичани изпробваха различни игрови постройки, като стартовите 11 на Роси на първо време сюрпризираха.