Над 50 деца се включиха в училищно първенство в София - bulgaria.utre.bg
Alternative Media Group

Над 50 деца се включиха в училищно първенство в София

19 май 2017, 12:00 | bulgariautre.bg
  • Снимка:
    БФТенис

    Над 50 деца се включиха в училищно първенство в София

Надпреварата е организирана от БФ Тенис

Над 50 деца се включиха в традиционното първенство на софийските училища. Надпреварата е организирана от БФТенис и се проведе на кортовете на ТК „НСА”. Отборната купа за най-много спечелени призови места завоюва 49 ОУ „Беанито Хуарес”. На второ място се класира 68 СОУ „Академик Никола Обрешков”, а на трето място се наредиха възпитаниците на 163 ОУ „Черноризец Храбър”. Наградите на призьорите бяха връчени от ген.секретар на Българската федерация по тенис - Катерина Генова и доц. Цветанка Захариева, ръководител катедра тенис в НСА. Състезанието се проведе със съдействието на „Флорина”, които предоставиха разхладителни напитки по време на мачовете,съобщи БФ Тенис.

Класиране по възрасти :

1 клас- момичета

1. Цветомила Георгиева – 163 ОУ „Черноризец Храбър”

2.Валентина Стоянова -49 ОУ „Беанито Хуарес”

3.Ивайла Ангелова -68 СОУ „Академик Никола Обрешков”

3.Мария Караджова – 68 СОУ „Академик Никола Обрешков”

2 клас – момчета

1.Филип Костадинов – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

2.Антонио Георгиев – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

3.Александър Начев – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

3.Огнян Стефанов-49 ОУ „Беанито Хуарес”

3- 4 клас момичета

1. Елизабета Арабаджиева- 49 ОУ „Беанито Хуарес”

2. Благовеста Мурджева – 163 ОУ „Черноризец Храбър”

3. Симона Пекова – 163 ОУ „Черноризец Храбър”

3. Николена Димкина – 163 ОУ „Черноризец Храбър”

3 клас – момчета

1. Борис Борисов – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

2. Александър Марков – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

3. Кристиян Ласкиев -49 ОУ „Беанито Хуарес”

3. Константин Костов – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

4 клас- момичета, момчета

1.Боян Жечев – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

2.Петя Балканджиева – 68 СОУ „Академик Никола Обрешков”

3.Дияна Караризова – 68 СОУ „Академик Никола Обрешков”

3. Антон Балабанов – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

5-6 клас момчета

1. Велизар Радков – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

2. Николай Бъчваров – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

3. Алекс Василев – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

3. Мартин Мартинов – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

7 клас - обединена група

1. Антон Илиев -49 ОУ „Беанито Хуарес”

2. Виктор Стойков – 68 СОУ „Академик Никола Обрешков”

3. Виктория Живкова – 49 ОУ „Беанито Хуарес”

4. Александра Аспарухова- 49 ОУ „Беанито Хуарес”



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета