Пламен Константинов и Локомотив (Новосибирск) завършиха на трето място в Русия

В двубоя за бронзовите медали волейболистите на Константинов победиха Белогорие с 3:0

Воденият от Пламен Константинов отбор на Локомотив (Новосибирск) завърши на трето място в крайното класиране в шампионата на Русия по волейбол.

В двубоя за бронзовите медали Локомотив победи с 3:0 (31:29, 25:22, 25:10) Белогорие (Белгород) за час и половина игра.

Селекционерът на българския национален отбор Константинов трябва да се завърне в София в петък, за да започне работа начело на "лъвовете",съобщава БНТ 2.

По-късно тази вечер е финалът в руското първенство между шампиона от последните три сезона Зенит (Казан) и Динамо (Москва).

С третото място Локомотив (Новосибирск) воден от Пламвн Константинов ще участва в Шампионската лига през следващия сезон.