Поредно злато за Невяна Владинова

Грацията ни продължава да прави фурор на Световната купа в София

Грацията ни Невяна Владинова продължава да прави фурор по време на Световната купа по художествена гимнастика в „Арена Армеец“ в София, съобщават от facebook страницата на федерацията.

Гимнастичката спечели още един златен медал – този път във финала на обръч. Владинова вдигна публиката в залата на крака със страхотното си изпълнение, за което получи 18.400 (9.800 за трудност).

Втора се нареди представителката на Изравел Линой Ашрам с 18.200, а трета остана Катсярина Халкина от Украйна с 18.050.

В събота Владинова, която бе избрана за Кралица на Световната купа, стана шампионка в многобоя. Другата ни представителка Катрин Тасева остана със среброто.

Състезанието в София продължава с финалите на топка, лента и бухалки. По-късно е надпреварата при ансамблите.