Марица домакин на зонален турнир до 15 години днес и утре

Четирите участника ще се срещнат по веднъж всеки с всеки, като първенецът в турнира ще се класира за националните финали в шампионата

Днес и утре в зала Волейбол на Спортно училище Васил Левски Марица (Пловдив) ще бъде домакин на зонален турнир от Държавното първенство за момичета до 15 години. Възпитаничките на треньорката Атанаска Никифорова ще премерят сили с връстничките си от Локомотив 1929 Нидо (София), Спартак Интерком Груп (Варна) и Родопа (Смолян).

Четирите участника ще се срещнат по веднъж всеки с всеки, като първенецът в турнира ще се класира за националните финали в шампионата. Вторият и третият също ще запазят шансове за класиране, но преди това ще трябва да преминат през допълнителни турнири.