Лудогорец победи Славия в доиграване с 2:0 на "Васил Левски"

Попаденията отбелязаха Кешеру и Кишада

Лудогорец победи Славия с 2:0 в доиграване на шампионатен мач на стадион "Васил Левски". Вчера срещата се игра до 12-ата минута и бе прекратена от съдията заради обилен снеговалеж.

В доиграването днес Лудогорци добавиха още три точки след като победиха Славия с 2:0. Попаденията паднаха през второто полувреме.

В 67-ата минута Вандерсон центрира отлично на главата на Кешеру, който откри резултата за 1:0 за Лудогорец.

В 76-ата минута Кишада от почти легнало положение отправи шут от дъгата на наказателното поле и отбеляза за 2:0 за Лудогорец.

Така Лудогорец дръпна на върха с десет точи пред Левски. "Зелените" имат вече 53 точки. "Сините",след загубата от Пирин в Благоевград с 0:1, останаха с 43. ЦСКА съкрати разстояниете от отбора на Елин Топузаков на пет точки. "Армейците" победиха Черно море с 2:0 в Каварна, след два гола на Руи Педро и вече имат 38 точки.