"Бдин Вида" спечели Скаут лигата във Видин

Тимът постигна пет победи от пет мача

Волейболистките на "Бдин Вида" (Видин) спечелиха турнир В от Скаут лигата за момичета родени 2004/2005 година на регионите Витоша и Хемус, който се изигра в зала "Фестивална" във Видин.

По пътя към първото място тимът, воден от Снежанка Гечева постигна пет победи от пет мача, като завърши в надпреварата без загубен гейм.

Така младите видинчанки бележат втори връх в Скаут лигата, след като спечелиха и първия турнир на регион Хемус.

Втори видински отбор се нареди в челото, като тимът на "Шампион" (Видин) завърши на второ място в класирането. С това местната школа показа възходяща линия и добра работа в тази възраст. Отборът на "Славия" (София) приключи на трета позиция в подреждането,съобщи БФ Волейбол.

3 кръг

Ботев Луковит- Бдин Вида 0:2  (1:25, 4:25)

Славия - Шампион 1:2  (10:25; 25:22; 5:15)

Левски – ЦСКА 1:2  (25:14, 16:25, 11:15)

4 кръг

Ботев Луковит - Славия 0:2 (11:25; 11:25)

Шампион - Левски 2:1 (25:8, 24:26; 15:9)

6.Ботев (Луковит)

В следващите дни ще бъде направено общо класиране след двата турнира на всички региони и ще бъдат обявени 12-те финалисти при момичетата.