Дунав показа настроение срещу объркан тим на Йорданеску

Антон Огнянов отбеляза страхотно попадение за 2:0

Дунав показа настроение в Разград и победи объркан и безидеен тим на Едуард Йорданеску с 2:0. Русенци изковаха победата с два гола за две минути през първото полувреме. Головете вкараха Васил Шопов и страхотно попадение на Антон Огнянов в левия горен ъгъл на Китанов.

Символичният домакин,чиито треньор Веско Великов е бивш играч на ЦСКА, както и червеният юноша Юлиян Ненов, син на бившия вратар на "армейците" Румен Ненов, показаха защо техния тим е  водач във временното класиране. И ги наричат засега българския Лестър.

Йорданеску пое отбор, който трудно се напасва. В отбора има чужденци,които не са играли дълго време. А започналия отлично сезона i с четири попадения  Диого Виана е контузен и неговото отсъствие се отрази осезаемо на десния фланг и в головите ситуации, които гостите изпуснаха през първото полувреме при 0:0 на мача с Дунав.

В следващите два домакински мача срещу Черно море и Берое  Едуард Йорданеску  има нов шанс да  докаже,че може да тушира напрежението обхванало тима.