Лудогорец спечели в Монтана с 1:0

Единственият гол отбеляза Кешеру след рикошет

В първата среща от поредният кръг на "А" група  Монтана загуби от Лудогорец с 0:1. Единственият гол в срещата отбеляза Клаудио Кешеру след рикошет в 77-ата минута.

Срещата в Монтана между местния тим и Лудогорец започна с едноминутно мълчание в памет на починалите бивш футболист на Левски Иван Здравков и дългогодишен футболен съдия Любчо Славчев.

Първата опасност в мача бе от страна на отбора на Лудогорец. Джонатан Кафу направи слалом из защитата на Монтана,но вратарят Христо Иванов предотврати сигурен гол.

Доброто положение за Монтана дойде от Петър Атанасов, който стреля с глава, но неточно. След това Кешеру пропусна. Отново Кешеру имаше ситуация в средата на второто полувреме, но защитник на Монтанва изби.

За да дойде 77-ата минута когато Кешеру вкара единственият гол в срещата. Румънецът стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира в крак на защитник и с парабола прехвърли вратарят Христо Иванов.