22-11-2015, 12:08

starozagorci.com

starazagorautre

Тимовете завършиха с равенство 3:3

Отборите на Берое и Литекс изиграха един от най-качествените двубои от началото на сезона в А група, пише starozagorci.com. Двата тима сътвориха истински спектакъл, завършвайки наравно 3:3 в среща от 16-ия кръг, играна на стадион Берое в Стара Загора.

Ловчанлии на два пъти повеждаха в резултата чрез Данило Асприля, който се разписа в 34-ата и 74-ата минута. Заралии отговориха с попадения на влезлите като резерви Игор Джоман и Исмаил Иса съответно в 70-ата и 82-ата минути.

И когато срещата отиваше към равенство 2:2, Елиаш вдигна зрителите по трибуните с попадение в 4-ата минута от добавеното време, давайки преднина на „зелено-белите“. До края на двубоя обаче играчите на Литекс направиха  драмата пълна с  изравнително попадение на Елтон секунди преди последния съдийски сигнал на Никола Попов.

С равенството Берое заема четвъртата позиция с актив от 27 точки, докато Литекс е втори с 28.