Страхотен Чочев! Вкара два гола и донесе победа на Палермо

sportonline.bg

Хвалят Чочев в Италия, комик "зове" да го натурализират

Чочев с първи гол за Палермо

Българинът с отличен мач срещу Дженоа

След като само преди седмица Ивайло Чочев вкара първия си гол в Серия А и за своя Палермо, днес българският талант изнесе невероятен мач и отбеляза нови две попадения, с които донесе успеха на отбора си срещу Дженоа. Срещата бе от 31-ия кръг на италианското първенство, а Палермо спечели с 2:1 като домакин.

Българинът бе точен още в 9-ата минута на срещата. Той направи добавка след удар на Рисполи, който бе избит от вратаря на гостите на Ламана.

В 30-ата минута Чочев вкара още едно попадение и така в този мач реализира повече голове, отколкото в цялата си кариера досега в Италия. Той показа, че треньорът Джузепе Якини вече спокойно може да разчита на него и с удар земя завърши контраатака на своя отбор промушвайки топката между краката на Ламана за 2:0.

Бившият халф на ЦСКА хвърли много сили и в 72-ата минута бе заменен.

Иначе преди да бъде заменен генуезците върнаха един чрез Яго Фалке в 52-ата мин.

Въпреки успеха Палермо, остава на 11-о място с актив от 41 точки. Дженоа е на 8-а позиция с 44 т.