Георги Миланов и ЦСКА на път да изпуснат и Шампионската лига

Официален сайт на ЦСКА (Москва)

sportonline.bg

Георги Миланов май се прости с титлата в Русия

Московчани изпуснаха прекия конкурент Краснодар

Георги Миланов и неговият ЦСКА (Москва) са на път да изпуснат мястото си в Шампионската лига. След трите поредни загуби в последните три кръга „армейците” се свлякоха на трето място в класирането на руското първенство и днес имаха шанс отново да се приближат до втората позиция, която е последната, даваща право на участие в най-силния континентален клубен турнир.

Съперник беше заемащият в момента второто място Краснодар, но ЦСКА изпусна победата пред собствена публика и двата тима направиха равенство 1:1.

Миланов бе титуляр за московчани и игра до 77-ата минута, когато бе заменен.

В негово отсъствие съотборниците му изпуснаха победата в последните минути на срещата, като Краснодар стигна до точката с гол в 88-ата минута на Вандерсон. Преди това ЦСКА бе повел в 44-ата мин.

Така разликата между двата тима се се запази 4 точки. Краснодар е 2-ри с 48, а ЦСКА е е 3-ти с 44. Убедителен лидер е Зенит с 55 т.