Роналдиньо още не е за изхвърляне (ВИДЕО)

Бразилецът влезе в 84-ата минута и вкара 2 гола

Бразилската супер звезда показа, че слуховете за неговото отказване от футбола заради слаба форма би трябвало да са силно преувеличени и блесна с два гола за своя мексикански отбор Керетаро. Още по-впечатляващото е, че бившата звезда на Барселона, Милан и ПСЖ вкара двете попадения в рамките на само 5-6 минути, след като бе пуснат като резерва в 84-ата минута.

Така той допринесе за гръмката победа на „петлите” с 4:0 като гост на гранда Америка. Бразилецът бе точен в 85-ата минута и в добавеното време.

Благодарение на успеха тимът му се изкачи на 8-ото място в класирането, което е и последното, даващо право на участие в плейофите за титлата. Керетаро е с 22 точки, а Америка е с 2 повече на 6-а позиция. Отборите в челото обаче са доста на гъсто и лидерът Чивас Гуадалахара е със само 5 точки повече от отбора на Роналдиньо.