Красен Кралев награди бронзовите медалисти за Купата по баскетбол

След края на двубоя министърът връчи купата за трето място на Йордан Бозов и награди останалите му съотборници

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев изгледа на живо малкия финал за Купата на България в Плевен между съставите на Рилски спортист и Ямбол. Самоковци спечелиха бронзовите медали в турнира след късен обрат и победа със 74:69.

След края на двубоя Красен Кралев връчи купата за трето място на Йордан Бозов и награди останалите му съотборници, както и треньорския щаб на самоковския тим. Министърът изгледа мача в зала „Балканстрой“ в компанията на останалите официални гости Иван Ценов, Иван Чолаков, Цветан Антов, Румен Петков, Георги Глушков и Тодор Стойков.

След края на срещата бе отдадена чест и на една от легендите в родния баскетбол – Георги Панов. От Спартак (Плевен) бяха подготвили специален плакет за заслуги и букeт към 81-годишния бивш баскетболист.