Тежък жребий: „Берое“ срещу „Литекс“, ако отстрани „Лудогорец“ за купата

Четвъртфиналите са на 4 и 18 март

„Берое“ ще срещне „Литекс“ в четвъртфиналите на турнира за Купата на България, които се играят в две срещи – на 4 и 18 март, ако успее да отстрани „Лудогорец“ на осминафинала, който ще е на 15 или 18 февуари първи мач и на 22 февруари – реванш.

Това отреди тегленият днес в София жребий. Победителят от сблъсъкът „Берое“ – „Лудогорец“ бе изтеглен за съперник на „Литекс“ от ръката на президента на ловчанлии Трифон Попов, пише beroe.bg
„Литекс“ се класира до този етап на турнира отстранявайки в I кръг „Пирин“ (Благоевград) с 2:1 като гост след продължения (1:1 в редовното време) и след това побеждавайки с общ резултат 7:1 „Пирин“ (Гоце Делчев).
В първенството през тази година „Литекс“ победи много трудно „Берое“ с гол в последната минута на продължението в Ловеч с 2:1, за „зелените“ си върнаха в Стара Загора с 2:0 с два гола на Елиаш.