Славия спря Лудогорец, шампионите вече на 7 точки от ЦСКА

"Белите" измъкнаха 0:0 в Разград, имаха и своите шансове да спечелят

Славия успя да спъне шампиона Лудогорец в последния мач от 11-ия кръг на А група и стигна до заслужено равенство 0:0 в Разград. "Белите" дори имаха своя шанс да спечелят, но пропуснаха две много добри възможности за гол. Така Лудогорец събра само 19 точки има цели 7 по-малко от лидера ЦСКА.

Домакините вкараха топката в мрежата още в 3-ата минута чрез Мисиджан с глава, но се оказа, че нападателят е бил в засада. „Белите” веднага отговориха с отлична атака 3 минути по-късно, при която Платини беше изведен сам срещу вратаря, но не успя да го прехвърли, какъвто беше замисълът му. В следващите минути играта се поуспокои, като ще се запомни само една грешка на Борян след удар на Бургзорг, но стражът бързо я поправи и хвана топката.