Черно море вдигна купата при децата

31-05-2014, 15:01

varna.utre.bg

Варна Утре

(СНИМКИ) В последния си мач за сезона "моряците" удариха Доростол със 7:0 и завършиха шампионата с пълен актив от точки и с впечатляваща г.р. 226:5

Отборът на Черно море, набор 2001 г., стана зонален първенец. В последния си мач за сезона "моряците", водени от треньорския тандем Страхил Байчев - Мартин Христов, победиха тима на Доростол (Силистра) със 7:0. Цели пет гола за шампионите реализира Мартин Минчев, а по един добавиха Христиан Фоти и Кристиян Дянков. На полувремето резултатът бе 1:0.

Така Черно море спечели първенството за деца четвърта група без загубена точка с пълен актив от 66 пункта. Головата разлика на варненци е впечатляваща - 226:5.На второ място е вторият отбор на Черно море, родени 2002 г., а трети остана Спартак 1918.

Преди двубоя с Доростол (Силистра) представител на ЗС на БФС Варна в лицето на Димитър Трендафилов връчи купата на шампионите.

Шампионският отбор на Черно море: Васил Иванов, Даниел Йовчев, Дани Стоянов, Ангел Игнатов, Филип Иванов, Павел Георгиев, Християн Фоти, Ивелин Кузманов, Велислав Василев, Никола Караиванов, Вальо Валев, Мартин Минчев, Никола Тончев, Тихомир Коев, Кристиан Парашкевов, Дани Колев, Дамян Георгиев, Александър Любомиров, Крисан Диянков.