Исмет Рамадан изригна с 4 гола за Ботев

Малките канари загряха с Асеновец за финала срещу Литекс в сряда

Ботев (Пд) разгроми със 7:0 Асеновец в мач от поредния кръг в първенството при юношите от набор 98. Това бе генерална репетиция за "канарчетата" преди финала за Купата на БФС срещу Литекс идната сряда.

Срещата се игра под непрестанен дъжд на изкуствения терен на базата в Коматево.

През първата част възпитаниците на Иван Кочев успяха да отбележат само едно попадение, което бе дело на Исмет Рамадан.

В 50-ата минута Лъчезар Захариев вкара за 2:0. В 61-ата минута, появилият се секунди по-рано Динко Михайлов, с красив прехвърлящ удар направи преднината на ботевистите класическа.

Това попадение прекърши гостите и попаденията започнаха да летят едно след друго във вратата им. В 65-ата минута Йосиф Табаков покачи на 4:0, след което дойде времето на Исмет Рамадан, който блесна с три последователни гола, като по този начин оформи крайния резултат 7:0.