Малките смърфове паднаха два пъти от Лудогорец (СНИМКИ)

21-02-2014, 14:14

lportala.net

Черно-белите направиха генерална репетиция за шампионатния двубой в събота

Юношите на Локо (Пд) се представиха на ниво в двата си контролни мача срещу Лудогорец, играни на Лаута при родените през 1998 и 1999 години. Въпреки това черно-белите регистрираха две поражения от далеч по-опитния си съперник. По-малките смърфове отстъпиха с 2:3, докато по-големите загубиха с 0:3.

При набор 98 момчетата на треньора Иван Петров – Чекиста бяха равностойни само през първото полувреме. При единствената си грешка домакините допуснаха Иван Великов да вкара за 0:1.

След почивката пловдивчани направи хокейни смени и на практика играха с втория си отбор. Лудогорец вкара нови два бързи гола чрез Мехмед Мехмед и Светослав Ковачев.

В следващия мач при по-малките гостите от Разград поведоха с 0:2, след което Любо Романов намали на 1:2. До почивката обаче зелените вкараха още веднъж за 1:3. В средата на втората част Иван Георгиев от Локо фиксира крайното 2:3.

В събота от 11.00 часа на Лаута е следващият сблъсък с Лудогорец - играчите на Георги Недевски ще открият футболната пролет в мач от 16-тия кръг на елитната група до 17 години.