Созопол би професионалисти

Созопол играе контрола с Дунав

Смело може да се твърди, че напролет се очертава сериозна битка с Мастер за промоция в Б група

Созопол надигра с 2:1 професионалистите от Дунав Русе в поредната си контрола.

Момчетата на Румен Димов поведоха с гол на Ралев в 33-та минута. В 59-та минута Баев удвои и доведе резултата до 2:0 за символичните гости. Все пак Дунав успя да намали разликата с гол на Йордан Димитров от дузпа в 65-та минута и така бе оформен крайният резултат от 2:1 за Созопол. В края теренът на стадиона в Карнобат стана доста тежък и двата отбора показаха повече борба и битка, отколкото качествен футбол.

Това е пореден успех за младия тим на Созопол в контролите срещу тим от професионалните групи. С оглед показаното до момента, смело може да се твърди, че напролет се очертава сериозна битка с Мастер за промоция в Б група.