Гонзо: Трябват ми всички футболисти

13-10-2013, 10:12

Мирослава Александрова

Очаквам до две седмици Георги Илиев да се възстанови, каза още Георги Иванов

Наставникът на Черно море Георги Иванов остана доволен от победата с 2:0 над Марек и класирането на неговия тим за 1/8-финал за купата на България. Гонзо потвърди информацията на Sportline.bg, че нападателят Георги Божилов в с гипсов ботуш, който ще носи повече от седмица.

"Контролирахме мача през цялото време. През първото полувреме направихме доста пропуски. Продължихме и през втората част. При отбор, защитаващ се в собствената половина, трябва бързо да отбележиш гол. Надявам се след възстановяване на контузените да имаме повече вариации в атака. Влезлите като резерви Симеон Райков и Стенли Окоро се стараха, като се има предвид, че Райков не е тренирал две седмици, а Окоро - 2 месеца. Георги Божилов все още е с ботуш, който ще носи още 10 дни. След десетте дни ще преценим как се възстановява. Очаквам до две седмици Георги Илиев да се възстанови. При тази сгъстена програма и цикъл ни трябват всички футболисти. След 2-3 седмици се надявам да се съберем целият отбор", заяви Гонзо.